• Свеж
Ловско Женски Летни Фустани В Фустан На Вратот Секојдневен Плисиран Завој Цветен Печатен Фустан Од Камис Црн

Ловско Женски Летни Фустани В Фустан На Вратот Секојдневен Плисиран Завој Цветен Печатен Фустан Од Камис Црн

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Модни Жени Летен Секојдневен Плисиран Завој Со Врат Цветен Печатен Фустан Од Камискарактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, V-Вратот, Секси Облека, Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер.Направено од квалитетна ткаенина.3.Дизајнот на печатење го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени, Девојкаокација : Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цветна Јака : V-Декстил : Мода Должина : Должина На Кратки Ракави : Без Ракави За перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Должина : 92см/36.22". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 93см/36.61". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 95см/37.40". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Должина : 96см/37.80". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 98см/38.58" Летни Фустани За Жени V Вратот Фустан За Жени Повик Плисирани Завој Цветни Печатени Ками Фустан Црна. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Тикв Женски Макси Фустан Со Џебен Клиренс Облека За Печатење Знаме На Сад Летен Патриотски Сарафан Без Ракави V Слободно Време

КЛУЧЕН ЗБОР : фустан со резервоар за жени фустан од лаванда матурска облека кожен фустан за жени секси ф�

DEN 335.68

Ниуер Дами Едноставен А-линија Маица Фустан Жените Замав Кратки Мини Фустани Екипажот Вратот Лето Цветни Печати Повик Сарафан

Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба! Карактеристика : Женски Сарафан На П�

DEN 3.33

Фатази Женски Секојдневен Фустан Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Без Ракави Секојдневен

Сезона : , Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Дебелина : Стандардни Ж

DEN 343.68

Летни Макси Фустани За Жени Дозвола За Продажба Жени Модна Прашка Среден струк Лента Без Ракави Без Ракави Цветно Печатење Тенок

Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секој�

DEN 271.68

Летни Заштеди Дозвола Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Бохо Фустан Сарафани Фустани На Плажа Фустан Со Прашка Без

Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа Има убави џебови од двете страни, совршени

DEN 3.00

Капрезе Женски Кратки Мини Фустани Резервоар За Вратот На Екипажот Фустан Сарафан Без Ракави Основен Цветен Принт Вино Црвено

Дизајн : Фустан Со Маица Без Ракави, Тркалезен Врат, Цветен Дезен, Едноставен Фустан Со Лабаво Вклопувањ�

DEN 1.67

Дијанли Сарафани За Жени Макси Обични Летни Фустани Со Краток Ракав Со Краток Ракав Модно Копче Ладно Треба Да Пресече Империја

Dianli Sundresses За Жени VВратот Краток Ракав Макси Обичен Летни Фустани Мода Копче Ладно Треба Пресече Импери�

DEN 3.33

Макси Фустан За Жени Жени Мода Секојдневен Удобен Фустан Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќен Принт Цветно тениско здолниште

28 "Ракав : 73cm / 28 ❀Погоден за дома, забава, вечери, свадба, матурска, свечена, дипломска облека, специјална

DEN 2.33