• Свеж
Хеи_к бел фустан женски Модни Женски Летни Сарафани Со Џебови Секојдневен Фустан Без Ракави Со Пуловер

Хеи_к бел фустан женски Модни Женски Летни Сарафани Со Џебови Секојдневен Фустан Без Ракави Со Пуловер

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Многу кул за носење 3.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.87" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.51"L81238100cm/39.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.87" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8с Стил : Обичен И едноставен дизајн, мек и удобен за носење.37"Hi P : 134cm/52.09"XXXXL162046124cm/48.09"Hi P : 142cm/55.30"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.69"XXXL141844118cm/46.73"Hi P : 138cm/54.01"Hi P : 130cm/51.91"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41. Материјал : ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна и дише, погодна за женска нежна кожа.12"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 94cm/37.69"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 118cm/46.48"XXXXXL182248130cm/51.12"M6103694cm/37.82"Hi P : 150cm/59.63"Length : 147cm/57.Големина chart : Size USUKEUBust Hi PLength S483490cm/35.18"Hi P : 154cm/60. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба.30"XXL121642112cm/44.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.61"Length : 140cm/55.91"XL101440106cm/41.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Цветни Летни Фустан Печатење V Вратот А-Линија Плисирани Полите Тече Фустани Продажба Дозвола Краток Ракав Женски Летни Долги

Совршен за сите додатоци, како што се очила за сонце, ѓердани, сандали, потпетици, клинови или ладна јакн�

DEN 1.33

Ситен Фустан Женски Секојдневен Долг Ракав Екипажот Вратот Печатени Лабава Долг Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Форма Фитинг

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

DEN 335.84

Базиреј Миди Фустани За Жени Царинење Цврст Женски Врат Со Лажичка Секојдневен Долг Ракав Лабави Миди Фустани Со А-Линија Сини

Тип На Ставка : АЛинија Миди Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женаматеријал : Шифон.Должина на облека : �

DEN 447.84