• Свеж
Базиреј Летни фустани за жени Цветни Фустани Женски Тркалезни Деколте Мода Кратки Ракави А-Линија Фустани Сини 5XL

Базиреј Летни фустани за жени Цветни Фустани Женски Тркалезни Деколте Мода Кратки Ракави А-Линија Фустани Сини 5XL

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

Тип на ставка : Летни фустани за жени Цветни Фустани Женски Тркалезни Деколте Модни Фустани Со Кратки Ракави А-Линија. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женаматеријал : Полиестерска Облека Должина : Макситичност : Умерен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Партиски Фустан. Нега на облека : Рачно перење ,машинско перење и суво закачување,не користете пакет за белило вклучен : Фустан ОД 1 КОМПЈУТЕР. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овој Моден фустан е изработен од Полиестер, тој е многу мек, удобен, растеглив и лесен. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Карактеристики : Мода Жени Големи Димензии Лето Секси Круг Вратот Печатење Патот Рамо Кратки ракави Фустан. Дизајн : Цветни,Кратки Ракави, Тркалезни Фустани со Деколте го прават овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани.Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен и стилски летен изглед . Погоден за забава, шопинг, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Фустани На Плажа Летна Мода Боемски Цветни Здолништа Без Ракави Лабава Секојдневна Маица Сарафан Миди Фустан

девојки формални фустани големина 1012 девојки церемонија фустан девојки фустан со долги ракави црн фуст

DEN 319.68

Пенкиј Модни Жени Секси Летно Превиткување О-Вратот Слабеење Цврст Мини Фустан Без Ракави Фустани Бесплатно Собрание Зелено

Карактеристики : ОВрат,Краток Ракав,Пуловер ,Цврста,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн,секојднев

DEN 1.00

Dyegold Сарафани За Жени Обични Плажа-Фустани За Жени Секси V Вратот Без Ракави Шпагети Ремен Бодикон Миди Сонце Фустани Тенок

Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!П

DEN 2.33

Фатази Женски Секојдневен Фустан Жени Летна Плажа Пролет Печатење Со Пруги Симпатичен Фустан Сарафан Без Ракави Секојдневен

Сезона : , Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Дебелина : Стандардни Ж

DEN 343.68

Усмикси Женски Лето Гроздобер Цветни Печатени Краток Фустан Плус Големина Краток Ракав V - Вратот Крпеница Туника Маица Фустан

89" Должина : 88см / 34 Таа мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Сезон

DEN 2.67

Авамо Жени Летна Плажа Сарафан Печатени Мини Фустан Краток Ракав Фустани Дами Секси Линија Фустан Подарок Пуловер Сина 2XL

ДизајнМини Фустан Со Врат V, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Бохо, Сарафан На Плажа, Трендо�

DEN 0.33