• Свеж
Наместете Го Моето Место Заштитен Држач За Тепих, Дебела Подлога За Амортизирање, Држете Ги Теписите За Подрачје На Место, Подлога Отпорна На Лизгање, Безбедна За С?

Наместете Го Моето Место Заштитен Држач За Тепих, Дебела Подлога За Амортизирање, Држете Ги Теписите За Подрачје На Место, Подлога

DEN 2400.00

Стока
Во продавницата

НЕМА ОСТАТОЦИ И ЕДНОКРАТНО : држачот за теписи од областа нема да остави траги на тепихот откако ќе се отстрани, нема потреба да се грижите за остатоците од пастата. Овој дизајн на држач за тепих додава долготрајно амортизирање и помага да се заштити секој зафатен простор. Дебела Подлога За Килим За Амортизирање - ова густо ги амортизира вашите подови додека ги одржува безбедни и чисти. Формулата за држач за тепих против лизгање е долготрајна и може да помогне да се задржи тепихот на место и да ви даде безбедност на вас, вашите деца и вашите миленици од лизгање. Ги имаме сите големини и форми на килими достапни за секоја област.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Тиркизно Сина Традиционална Област Килими, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.33