• Свеж
Крем племенски 1'4Х2' Индо - Габех Ориентален Килим

Крем племенски 1'4Х2' Индо - Габех Ориентален Килим

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Колекцијата Магии на килими со Сликовити Модели На Крем, Темно Сива, Беж, Кафеава, Виолетова, Жолта, итн бои и крем позадина користи 100% традиционална Волна на памучна основа за да излезе од секој традиционален или модерен дом. Ова Неодамна Направи 1 '4 Х 2' 7 племенски модел тепих од ориентална Област најдобро се вклопува во широко отворени простори како Што Се Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Фоаје, Канцеларија и Библиотека. Крем Племенски 1'4Х2'7 Индо - Габех Ориентален Килим.

Карактеристики на производот

Поврзани производи