• Свеж
Беркли Аспир Бушава Област Килим Во Таупе Таупе Потресени Бенд 9' 6 13' 2 Правоаголник

Беркли Аспир Бушава Област Килим Во Таупе Таупе Потресени Бенд 9' 6 13' 2 Правоаголник

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Производител : Беркли Килими Колекција : Аспирант Килими Стил : Аспирант Килими : АТ3 Тегет Спецификации : Синтетичкиоригин : Направени Во Египетапстрактните дизајни на колекцијата Аспир се совршен избор за секој дом. Овој килим се одликува со прекрасна низа Апстрактен дизајн, со внимателни градиенти и стилска техника на ткаење што резултира со луксузна удобност по непобедлива цена! Беркли Аспире Бушава Област Килим НА3 Ат3 Таупе Таупе Потресени Бенд 9 ' 6 "х 13' 2 " Правоаголник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи