• Свеж
Патио Тмф121б Рачно Ткаен Спреј Син Килим

Патио Тмф121б Рачно Ткаен Спреј Син Килим

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Safavieh Patio TMF121 B Рачно Ткаени Спреј / Сина Килим оваа прекрасна колекција на уникатни површина килими отелотворуваат дизајн сензибилитет на денешниот потрошувач на. Овие килими ја доловуваат суштината на класичната едноставност додека инјектираат неочекуван модерен талент. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Том Филиција Од Сафавиех внатрешната/ надворешната колекција е инспирирана од безвременски современи дизајни изработени со најмека пластика на располагање.Овој килим е изработен со рачно ткаена конструкција со пластичен куп и се одликува со главната боја на клучната вар. Совршен за секој двор, двор, палуба или покрај базенот, овој килим е одличен за надворешна употреба, како и за секоја внатрешна употреба која бара лесен за одржување килим. Додадете и стил и удобност во вашиот простор за живеење со оваа атрактивна колекција. Суптилната боја на оваа прекрасна колекција овозможува лесно мешање со која било шема на бои или стил На декор Завршница : Спреј / Сина Материјал : Пластика И Ткаени Спецификации : Вкупни Димензии На Производот : 0,25" H x 24" W x 72" Dproduct Тежина : 3 фунти.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Тиркизно Сина Традиционална Област Килими, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.33