• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешна Тркалезна Крпеница Тиркизно Сина Преодна Површина Килими, 8 ' Круг

Ахгли Компанија Внатрешна Тркалезна Крпеница Тиркизно Сина Преодна Површина Килими, 8 ' Круг

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Медалјон Тиркизно Сина Традиционална Област Килими, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2.33