• Свеж
Луијенес Женски Туника Блузи Божиќни Елени Печатење Плисирани V Вратот Патент Блуза Со Долги Ракави Дами Маица Врвот

Луијенес Женски Туника Блузи Божиќни Елени Печатење Плисирани V Вратот Патент Блуза Со Долги Ракави Дами Маица Врвот

DEN 331.04

Стока
Во продавницата

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Четири Сезони. Што добивате : 1 Компјутер Жените блузиза табела : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 60cm/23.62" Должина : 71cm/27.95"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 72cm/28.35"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 104см/40.94" ракав : 63см/24.80" Должина : 74см/29.13"големина : xxl Биста : 108см/42.52" ракав : 64см/25.20" Должина : 75см/29.53" материјал : памучни ткаенини,удобно и густо чувство. Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење Со Ладна Вода (Препорачуваме Рачно Перење). Карактеристика : V Вратот/Причинско-Последична/ Печатење/Долг Ракав. Појавување : Лесно За Фармерки/високи Потпетици/спортски Чевли. Погоден За Пролет ,umn и Топла Зима.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Врвови Клиренс Женски Трендови Цврста Лабава Маица Ракави Со Средна Должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Блузи За

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 1.67

Дами Летни Блузи И Блузи Женска Кошула Графички Отпечатоци Паѓаат Обични Врвови V Вратот Пуловер Блузи Виолетова Л

Женска Блуза Мода Лабава Секојдневна Ноќта на Вештерките Печатени Со Долги Ракави ВВратот Маица Врвот �

DEN 220.64

Облечени Блузи За Жени Се Вклопуваат Во Женската Секси Модна Маица Обична Летни Печатени Врвови Со Кратки ракави Дами Врвот

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см / 34.65" Ракав : 21см / 8.27" Должина : 60см / 23.62" Рамо : 38см /

DEN 335.68

Женски врвови со долги ракави Женски Моден Секојдневен Темперамент Патент V-Блок Во Боја На Вратот Спојување Печатени Врвови

Женски Моден Секојдневен Темперамент Патент В Вратот Блок Во Боја Спојување Печатени Врвови Со Долги Р

DEN 287.84

Вогеле Женска Маица Кратки Ракави Летни Блузи Против Вратот Маица Дневна Облека Пуловер Обична Туника Блуза Виолетова 2XL

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Дизајн Овој П�

DEN 431.84

Летни Врвови За Жени Обични Туники Врвови Ракави Маици За Вратот На Екипажот Цветно печатено Лабаво Вклопување Слатки Лесни

Големина Шема : Големина : С Биста : 96см / 37.80" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 64см / 25.20" Големина : М Биста : 102см / 40.

DEN 0.33

Жени Обични Модни Печатени Врвни Блузи Без Ракави Резервоар За Камизола Врвови За Вежбање За Жени Црни Блузи Жени

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 1.00

haxmnou жените денот на вљубените печатење дуксер врвот долги ракави дуксер повик блуза темперамент пуловер врвот зелена и

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 63cm / 24.80" Должина : 68cm / 26.77" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 351.84