• Свеж
Женски Врвови Круг Вратот Цврста Маица Средна должина Ракави Блуза Повик

Женски Врвови Круг Вратот Цврста Маица Средна должина Ракави Блуза Повик

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Женска Мода Цврста Маица Средна должина 3/4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав Јака : Тркалезен Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.USUKEUBust Length Sleeve SSmall483496cm/37.80"64cm/25.20"44cm/17.32"MMedium61036102cm/40.16"66cm/25.98"46cm/18.11"LLarge81238108cm/42.52"68cm/26.77"48cm/18.90"XLX-Large101440116cm/45.67"70cm/27.56"50cm/19.69"XXLXX-Large121642124cm/48.82"72cm/28.35"52cm/20.47"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80 "Должина : 64cm/25.20" Ракав : 44cm/17.32 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16 "Должина : 66cm/25.98" Ракав : 46cm/18.11 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52 "Должина : 68cm/26.77" Ракав : 48cm/18.90 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67 "Должина : 70cm/27.56" Ракав : 50cm/19.69 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82 "Должина : 72cm/28.35 " Ракав : 52cm/20.47" Жените врвови летни секојдневни блузи; Мека, лесна и дише ткаенина, удобна за носење. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Совршено за носење со фармерки,хеланки, шорцеви или здолништа во пролет лето и fall.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Луијенес Женски Туника Блузи Божиќни Елени Печатење Плисирани V Вратот Патент Блуза Со Долги Ракави Дами Маица Врвот

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 331.04

Рејлун Дами Маица Број Печати Маица Букви Печатени Маица Лабава Туника Блуза Боемска Работа Летни Врвови Жолта Л

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

DEN 0.67

haxmnou жените денот на вљубените печатење дуксер врвот долги ракави дуксер повик блуза темперамент пуловер врвот зелена и

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 63cm / 24.80" Должина : 68cm / 26.77" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 351.84

Фетерна Женски Обичен Лабав Круг Вратот Чипка Краток Ракав Врвот Резервоар Туника Блузи макси фустани за жени 

01" Рамо : 27см / 10 Натпревар : Врвот На Резервоарот Ками Лесно се Комбинира Со Различни Фармерки, Шорцеви, З�

DEN 316.64

Машки Женски Божиќ Новина Печати Маица Краток Ракав Блуза Божиќ Празнична Партија Екипажот Вратот Основни Маици БЛУЗИ NXL

Можете да го носите сами,или да го ставите на маица или да одговарате со палто во ладно време, тоа е опушт

DEN 211.04

Lhked Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Дозвола Жени Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав

Жени Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Карактеристи�

DEN 487.52

Женски врвови со долги ракави Женски Моден Секојдневен Темперамент Патент V-Блок Во Боја На Вратот Спојување Печатени Врвови

Женски Моден Секојдневен Темперамент Патент В Вратот Блок Во Боја Спојување Печатени Врвови Со Долги Р

DEN 287.84

Летни Врвови За Жени Обични Туники Врвови Ракави Маици За Вратот На Екипажот Цветно печатено Лабаво Вклопување Слатки Лесни

Големина Шема : Големина : С Биста : 96см / 37.80" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 64см / 25.20" Големина : М Биста : 102см / 40.

DEN 0.33