• Свеж
Јуелијанкси Женска Мода Обична Врвна Кошула Со Кратки Ракави Тркалезна Маица Со Печатен Врат Елегантна Лабава Мека Врвна Блуза

Јуелијанкси Женска Мода Обична Врвна Кошула Со Кратки Ракави Тркалезна Маица Со Печатен Врат Елегантна Лабава Мека Врвна Блуза

DEN 303.68

Стока
Во продавницата

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 66cm/25.98" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 42см/16.54" ракав : 19см/7.48" должина : 68см/26.77" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 20см/7.87" должина : 69см/27.17" големина : xxl Биста : 115см/45.28" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" жени мода секојдневен врвот кошула краток ракав Круг Вратот печатени маица елегантен лабава мека врвот блузакарактеристики : € материјал памук мешавина, супер Мека, удобно и дише, полн со еластичност. Овој разноврсен врв е внимателно прилагоден за да одговара на чувствителната кожа и е удобен за да избегне блиско вклопување.€Карактеристики € печатени круг вратот лабава пуловер печати лабава маица врвот прави да изгледате повеќе модерен и стилски.●Стил_ лабава кошула со кружен врат Со Кратки ракави, погодна за дами, млади дами, тинејџери и девојки.●Уникатен Дизајн●дизајнот е едноставен и елегантен.Овој едноставен и уникатен краток ракав е поврзан со фармерки, шорцеви или хеланки за секојдневен и модерен стил.Сезона : Паѓачки Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпартија : Должина На Ракавот За Печатење : Кратка Јака За Ракави : Тркалезен врат вклучува : 1 ЕЕЗ Врв.Size Bust Shoulder Sleeve Length S95cm/37.40"40cm/15.75"17cm/6.69"66cm/25.98"M100cm/39.37"41cm/16.14"18cm/7.09"67cm/26.38"L105cm/41.34"42cm/16.54"19cm/7.48"68cm/26.77"XL110cm/43.31"43cm/16.93"20cm/7.87"69cm/27.17"XXL115cm/45.28"44cm/17.32"21cm/8.27"70cm/27.56"Size : SBust : 95cm/37.40"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 66cm/25.98"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 67cm/26.38"Size : LBust : 105cm/41.34"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 68cm/26.77"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 69cm/27.17"Size : XXLBust : 115cm/45.28"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 70cm/27.56" НАТПРЕВАР : Совршено за жените да ја носат оваа маица со хеланки, фармерки и чизми. ПРИЛИКА : Одлично за секојдневно, излегување, забава, работа, патување, дома, улица, секојдневна облека. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Врвови Клиренс Женски Трендови Цврста Лабава Маица Ракави Со Средна Должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Блузи За

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 1.67

Луијенес Женски Туника Блузи Божиќни Елени Печатење Плисирани V Вратот Патент Блуза Со Долги Ракави Дами Маица Врвот

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 331.04

Рејлун Дами Маица Број Печати Маица Букви Печатени Маица Лабава Туника Блуза Боемска Работа Летни Врвови Жолта Л

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

DEN 0.67

Женски Блузи Со Кратки Ракави Женски Блуза Модни Графички Отпечатоци Летни Маици Со Вратот Туника Маица Сина 3XL

97" Ракав : 26 CM / 10.90" ДОЛЖИНА : 72СМ / 28 "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата н�

DEN 244.64

Летни Врвови За Жени Обични Туники Врвови Ракави Маици За Вратот На Екипажот Цветно печатено Лабаво Вклопување Слатки Лесни

Големина Шема : Големина : С Биста : 96см / 37.80" Ракав : 44см / 17.32 "Должина : 64см / 25.20" Големина : М Биста : 102см / 40.

DEN 0.33

Жени Обични Модни Печатени Врвни Блузи Без Ракави Резервоар За Камизола Врвови За Вежбање За Жени Црни Блузи Жени

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 1.00

Машки Женски Божиќ Новина Печати Маица Краток Ракав Блуза Божиќ Празнична Партија Екипажот Вратот Основни Маици БЛУЗИ NXL

Можете да го носите сами,или да го ставите на маица или да одговарате со палто во ладно време, тоа е опушт

DEN 211.04

Фетерна Женски Обичен Лабав Круг Вратот Чипка Краток Ракав Врвот Резервоар Туника Блузи макси фустани за жени 

01" Рамо : 27см / 10 Натпревар : Врвот На Резервоарот Ками Лесно се Комбинира Со Различни Фармерки, Шорцеви, З�

DEN 316.64

Lhked Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Дозвола Жени Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав

Жени Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Карактеристи�

DEN 487.52