• Свеж
Може Дробилката, Еко Пријателски Тешки Шишиња За Рециклирање Алатка За Сода Лименки за 12oz. Шишиња

Може Дробилката, Еко Пријателски Тешки Шишиња За Рециклирање Алатка За Сода Лименки за 12oz. Шишиња

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Може Дробилката, Еко Пријателски Тешки Шишиња За Рециклирање Алатка За Сода Лименки за 12oz. Спецификација на шишиња : Тип На Ставка : Може Дробилкаматеријал : Третман На Железо : прскање пластикапут Може Волумелксвхх : Прибл. 31 x 8 x 8cm / 12.2 x 3.1 x 3.1 Во Пакетот Листа : 1 x Може Дробилката Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Заштедете Простор Во Корпата За Отпадоци : дали дробилката може лесно да се уништи, со што ќе заштедите простор во ѓубрето или корпата за рециклирање со компресирање на конзервата во помала големина. Полесно и Побезбедно Рециклирање : дробилката за конзерви се користи за рециклирање алуминиумски лименки со сода и пиво, рециклирањето е полесно и побезбедно, идеално за употреба со стандардни лименки од 12 унци. Удобен За Употреба : Дојдете со мека и лесна рачка за држење, удобна за употреба секој пат и обезбедува контрола кога е смачкана.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Пред-О Рос Росини: Севилскиот Бербер Карло Карло Бадиоли, Карло Форти, Фиоренца Козото , Џузепе Бертинацо, Луиџи Алва ;

0723723132826 ПредОв ЦД ПредО Росини : Севилскиот Бербер (ЦД 0723723132826) Б Карло Карло Бадиоли (вокал), Карло Форти (

DEN 139.04

Манксиво вештачко цвеќе Вештачко Цветно Дрво Венец Додатоци Орнаменти Пном Пен Мали Цвеќиња цвеќиња За декорација У

Пакетот Вклучува : 1_ Цвет За Украсување Новогодишна Елка.Спецификации : Материјал : Големина На ПВЦ : око�

DEN 271.84

Fnochy Танкини Блузи За Жени Плус Големина V Вратот Дами Мода Боја Печатење Елек Здолниште Костим За Капење Сплит Бикини Големи

Карактеристики : Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, ш�

DEN 767.84

Каде ќе одиш? Или, некои историски факти поврзани со тековните настани и сегашните тенденции, упатени До Англиканците и Нивните

Неговата издржливост е обезбедена преку прецизна техника на врзување за шиење, подобрувајќи ја нејзина

DEN 669.92

Женски Варсити Бомбардер Постави Бејзбол Копче Писмо Краток Ракав Култура Јакна И Џеб Шорцеви Летни Спортски Тимови

Големина Шема : 72 пресврт : t31 Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактира�

DEN 2.33

Женски Комбинезони Кавеитл, Женски Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромперс Комбинезон

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Jumpsuit Features : 1.It израбо�

DEN 0.67