• Свеж
Во Живо Во Музејот На Индустријата На Реката Чарлс

Во Живо Во Музејот На Индустријата На Реката Чарлс

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Маргарет Гарет ОД Г-ДИН АВИОН ЧОВЕК ја нуди својата прва соло снимка по многу успешна соло турнеја низ Европа. Во Живо Во Музејот На Индустријата На Реката Чарлс предизвикува царство и го испорачува без огледала за чад за снимање на производството. Овој кревет со сонувачкиhyам, кој е во директна лоза до најтрансценденталниот од народниот блуз, служи како катализатор за оние сурови, висцерални води. Тоа е простор и неговиот вистински, моќен е не ескапизам на сахарин, туку звучен мелем за душата. Неговиот одмор од ужасите од тоа време, но неговиот директен пристап Јакаранда Блукот; (За Сочувство) беше изгласан за еден од најдобрите албуми за 2018 година ОД Ла Викли. Живеат Во Музејот На Индустријата На Реката Чарлс (Винил).

Карактеристики на производот

Поврзани производи