• Свеж
Ада Дома Декор Хармон Ниво Библиотека, Антрацит Даб

Ада Дома Декор Хармон Ниво Библиотека, Антрацит Даб

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Поздравете ја свежата алтернатива на кутиите, стандардните полици за книги. Овој отворен дизајн дише лесно во секој амбиент. Никогаш не се задоволувајте со здодевно кога ќе најдете инспирација од дизајните што го надополнуваат вашиот дом и начин на живот. Ова цврсто, прекрасно парче е отпорно на влага и дамки, што значи дека вашите скапоцени книги, украси и спомени ќе бидат удобно врамени од оваа дизајнерска designетика во годините што доаѓаат. Ада Дома Декор Мебел 4 Ниво Отворена Полица Даб Антрацит Хармон Модерна Библиотека ќе биде конечен мебел на допир за вашиот простор. Погоден за дневна соба, работна соба, дувло, канцеларија, трпезарија. Совршено се вклопува со секој стил на домашен декор. Создадена со издржливи материјали, секоја полица има предложена тежина до 20 килограми од вашите омилени книги, слики и украси. Гарантирано едноставно и брзо склопување со вклучен хардвер и водени упатства. Прекрасен модерен стил со примарна дабова сенка и антрацитни акценти. Направено со компресирано инженерско дрво за цврстина и издржливост, со долготрајна меламинска завршница од сите страни која е отпорна на влага и дамки. Добро одговара за вашата дневна соба, работна соба, дувло, канцеларија, трпезарија и многу повеќе. 4 полица хармон библиотека е совршена за вашите корпи за складирање и прикажување колекционерски предмети и уметнички дела. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Вкупни Димензии На Производот : 49 "H x 35.43" W x 9.84 " D. Собрана Тежина : 43 фунти. Ве молиме Запомнете : поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производи може малку да се разликуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Вернон Хилс Колекција Флеш Мебел Антички Дрво Жито Заврши Компјутер Биро И Четири Полица Полица Со Синџир Акцент Метална Рамка

Организирајте го вашиот канцелариски простор со ова биро за компјутер и комплет полици за книги Компле�

DEN 2319.84