• Свеж
Фурино ЈАЈА Едноставна Дизајн Библиотека, Американо Хром

Фурино ЈАЈА Едноставна Дизајн Библиотека, Американо Хром

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Фурино Јаја Едноставна Библиотека За Дизајн е дизајнирана да ја задоволи вашата потреба да се вклопите во вашиот простор и да се вклопите во вашиот буџет. Може да се стави во секоја просторија дома за да се создадат повеќе простори за складирање на вашите книги или украсни дисплеи. Главниот материјал-композитно дрво со средна густина е направено од рециклирани материјали од гумени дрвја. Сите материјали се произведени Во Малезија и се во согласност со зелените правила на производство. Нема непријатен мирис, издржлив и материјалот е најстабилен меѓу композитните шуми со средна густина. Едноставен став кон начинот на живот се рефлектира директно на дизајнот На Мебелот Фурино, создавајќи тренд на едноставно природа. Сите производи се произведуваат и спакувани 100 проценти Во Малезија со 90% - 95% рециклирани материјали. Упатства за нега : избришете ја со чиста амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декор предмети не се вклучени во оваа понуда. Едноставен стилски дизајн. Одлично за прикажување и складирање на книги незаборавни собира украсни додатоци итн. Материјал : композитни дрвени цевки од нерѓосувачки челик во согласност СО ЈАГЛЕХИДРАТИ. Се вклопува во вашиот простор се вклопува во вашиот буџет. Погоден за сите соби треба дополнителни простори за складирање. Цврст на рамна површина. Лесно склопување по дадената инструкција. Димензија на производот : 23,6(W)x29, 8(H)x11, 6 (D) Инчи. Земја на Потекло : Малезија. Димензии на производот(D x W x H) : 11.6" x 23.6" x 29.8". Тежина На Производот (Лб) : 13.2. Потребно Е Собрание : Да. Гаранција : 1 година ограничена гаранција на производителот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Нејтан Џејмс Тео Индустриски 5-Полица Вратена Дрвена Скала Библиотека Со Дабови Отворени Полици И Црна Метална Рамка

Нашата елегантна библиотека од 5 нивоа има минималистички стил што може да одговара на вашата домашна к�

DEN 2319.84

Вернон Хилс Колекција Флеш Мебел Антички Дрво Жито Заврши Компјутер Биро И Четири Полица Полица Со Синџир Акцент Метална Рамка

Организирајте го вашиот канцелариски простор со ова биро за компјутер и комплет полици за книги Компле�

DEN 2319.84

Индустриска полица за книги Aukfa 5-полица, отворена библиотека со метална рамка, полица за ретро книги, полици за прикажување

Оваа полица за складирање / книга е дополнителна и издржлива решетка Одлично е решение да додадете пове�

DEN 1524.64