• Свеж
Џуди Мажи Маица Краток Ракав Класичен Одговара Маици Денот На Независноста Трчање Поло Кошула Ревер Вратот Лето PLS-3XL

Џуди Мажи Маица Краток Ракав Класичен Одговара Маици Денот На Независноста Трчање Поло Кошула Ревер Вратот Лето PLS-3XL

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Шема За Голф Тип : Врат На Ревер, Патент : Сина(По Избор)Големина : С-3ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Должина На Ревер : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, лето, aut, Зимаприлики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа, Карактеристики На Голф : 1. Оваа тенка голф-поло кошула е изработена од плетена плетена влага што ја отстранува влагата и има патент.2. Поштенски плакети и едноставен изглед што ја прават оваа голф поло кошула да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и дише растеглива ткаенина за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Можете да верувате дека вашата облека ќе ја надмине конкуренцијата, исто како и вие.Содржина на пакетот : 1 Х Мен Поло Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Патент Кошула, Секојдневни Врвови, Класична Маица, Летна Блуза, Тенок Фит Маица. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Лежерна Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Блуза Со Патент, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Рекреативни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.

Карактеристики на производот

Поврзани производи