• Свеж
Ханес Машки Спорт Загреан Перформанси Поло

Ханес Машки Спорт Загреан Перформанси Поло

DEN 270.72

Стока
Во продавницата

Ханес Спорт : Перформанси. Стил. Удобност. Ханес Спорт се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Ханес Спорт Машки Загадени Перформанси Поло100% полиестерстилски дрес поло работи прекувремено за да ве одржува ладни и суви. Кулдри интерлок ткаенината се суши побрзо за максимална удобност.Технологијата за ладна Удобност брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Мрежестите влошки во зони со висока топлина овозможуваат испарување на потта и ладна циркулација на воздухот.Рамните шевови помагаат да се намали триењето.Отпорен на финтата.3 копче плакета.Ознака-бесплатно за вежбање без чешање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи