• Свеж
Кафепрес - Денот На Планетата Земја Темна Маица- Памучна Маица

Кафепрес - Денот На Планетата Земја Темна Маица- Памучна Маица

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Темна Маица За денот на планетата земја - 100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за мажи и жени. Оваа маичка е мека издржлива за секојдневно носење. Нашите дизајни се професионално испечатени, правејќи одлични новини подароци. Ние нудиме лесно се враќа, размена и 100% гаранција за враќање на парите. Денот На Планетата Земја Темна Маица - 100% Памучна Маица . Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% претходно намален памук (мешавина од памук/полиестер за сиви бои) и се меки и издржливи за удобно чувство. Фит е унисекс стандард (големина нагоре во сомнеж). S, M, L, XL, XLT, 2 XL, 2 XLT, 3 XL. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Совршена маица за него или неа. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Летни Врвови Со Плус Големина Секојдневен Лабав Врат На Екипажот Маичка Со Кратки Ракави Модна Кошула За Излегување Со

Здраво! НИЕ сме APEXFWDT Ние сме група млади луѓе кои го сакаат животот и работата Сакаме и денови за одмор.Н�

DEN 271.20