• Свеж
Марки Г Облека Женски Парична Казна Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

Марки Г Облека Женски Парична Казна Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

4.5 мл., 100% чешлан памучен фин дрес; Хедер е 93% чешлан памук со прстен, 7% полиестер; Пепелта е 98% чешлан памук со прстен, 2% полиестер; Гранит Хедер Белата И Пепелта се зашиени со 100% памучна нишка;Лесна? етикета; конструкција На Страничен спој; ракави со двојна потреба и дно; Одговара : унисекс за новороденчиња; Јака Со Ребрести Врвови; Залепена етикета за следење во согласност СО CPSIA Во страничен спој Марки G Облека Женска Фина Маичка V - Врат Маица Со Подолга Должина (Пакет од 3).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Дами Маици Цветни Печатени Маица Краток Ракав О-Вратот Врвови Лето Повик Мода Шупливи Прстен Копче Удобно Мека Маица За Жени

Големина : S Биста : 98cm / 38.58" ракав : 23cm / 9.06" Должина : 67cm / 26.38" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Ракав : 24cm / 9.45" Должи

DEN 1.00

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Плус Големина Жени Секојдневен Цветен Принт Копче Со Долги Ракави О-Врат Лабава Маица

Благодарам Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнува�

DEN 367.84

Дакијан Женски Дуксери Дозвола Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери Дуксери

Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен �

DEN 159.84