• Свеж
Базиреј Женски Летни Врвови Цветни Печатени Блуза Женски Круг Вратот Трендовски Краток Ракав Лабава Туника Маици Зелена И

Базиреј Женски Летни Врвови Цветни Печатени Блуза Женски Круг Вратот Трендовски Краток Ракав Лабава Туника Маици Зелена И

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Cyansize : SNeckline : Круг Деколте Шема : Цветни Ракав Должина : Краток Ракав Врвот Стил : Blouse Style : Слободно Време, Боемски, повик, лабава, секси,trendyseson : Пролет, Summer Occasion : Дневна облека, одмор, партија, датуми,итн пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ БЛУЗА МАТЕРИЈАЛ : Мека, Лесен, растеглива ткаенина, Удобна За Носење Со Лабав Стил На Вклопување.Летни Врвови, Живописни Во Боја и Удобно Вклопување. Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење,училиште, празници и патувања. Најдобри Подароци : Летните женски врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Дакијан Женски Дуксери Дозвола Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери Дуксери

Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен �

DEN 159.84

Корашан Женски Обични Врвови Женски Мода Лето В - Вратот Ресел Патент Еднобоен Краток Ракав Пуловер Маица Топ Женски Блузи

11" ракав : 22см / 8.88" рамо : 45см / 17.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см / 38.17" големина : l �

DEN 319.84

Ме Обвинуваат Дека Имам Омилено Дете Баба Гр Летни Врвови За Жени Со Уникатна Графика-Совршени За Покажување На Вашиот Стил

Време е да ги отфрлите старите здодевни маици и да ја прифатите новата! 1.Барате стилска и удобна маица з�

DEN 2.67