• Свеж
Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В

Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Ставете ја вашата удобност во голема брзина. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност.Се одликува со изваден врат и контурно сечење со странични шевови за ласкаво вклопување.Спортски, контрастен дисплеј на вратот.Динамична технологија за контрола на влага.Стилски една игла-раб зашиени јака.Супер мека ткаенина за дополнителна удобност.Достапно во различни бои.Единици По Пакување : 1 Содржина На Ткаенина : Памук/полиестер Земја На Потекло : Увезени Ханес Жени Х-Темп V - Вратот Маица 42 V0 (5 ПАКЕТ).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Благословен Џиџи Мајки Ден Баба Жени Подароци Маица Секојдневен Основа О-Јака Краток Ракав Дами Маица Графички Печатење

создава разиграни, смешни забавни дизајни со нашата уникатна визија, стил и став Често гроздобер и потр�

DEN 2.00

Женски Летни Врвови Со Плус Големина Секојдневен Лабав Врат На Екипажот Маичка Со Кратки Ракави Модна Кошула За Излегување Со

Здраво! НИЕ сме APEXFWDT Ние сме група млади луѓе кои го сакаат животот и работата Сакаме и денови за одмор.Н�

DEN 271.20

Дакијан Женски Дуксери Дозвола Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери Дуксери

Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен �

DEN 159.84

Диви Боби Сонце И Месечината Жлеб Гроздобер Маргаритка Цвеќиња Ѕвезди Гроздобер Жени Стандард V - Вратот Маичка, Црна, Х-Големи

Без разлика на типот на вашето тело, можете да се чувствувате сигурни и удобно во нашите трендовски диза

DEN 399.84

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Плус Големина Жени Секојдневен Цветен Принт Копче Со Долги Ракави О-Врат Лабава Маица

Благодарам Нега на облека : Рачно / машинско перење, закачување за сушење, не сушење и белење, избегнува�

DEN 367.84

Дами Маици Цветни Печатени Маица Краток Ракав О-Вратот Врвови Лето Повик Мода Шупливи Прстен Копче Удобно Мека Маица За Жени

Големина : S Биста : 98cm / 38.58" ракав : 23cm / 9.06" Должина : 67cm / 26.38" Големина : M Биста : 104cm / 40.94" Ракав : 24cm / 9.45" Должи

DEN 1.00