• Свеж
Револуција Во слободен стил Девојки Вратоврска Половината Врвот И Велосипед Шорцеви Во Собата, 2-Парче, Големини 4-12

Револуција Во слободен стил Девојки Вратоврска Половината Врвот И Велосипед Шорцеви Во Собата, 2-Парче, Големини 4-12

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Овој Комплет Од 2 Парчиња Револуција Во Слободен Стил е совршен додаток на нејзиниот плакар за топло време. Забавниот врв со графички принт има убави треперливи ракави и симпатична мала вратоврска на половината. Во комбинација со повлекувачките шорцеви за велосипеди за супер удобна комбинација, тоа е изглед што не може да се пропушти за нејзините училишни денови и пошироко. Материјал : Врвот : 60% Памук/40% Полиестер; Шорцеви : 95% Памук/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 врв и 1 пар шорцеви. Врвни карактеристики : Пуловер; опуштено вклопување; врат на лажичка; ракави со треперење на дупчицата; половината на вратоврската; графички принт. Шорцеви карактеристики : повлекување со еластичен струк; тенок фит; целокупно печатење. Девојки Вратоврска Половината Врвот И Велосипед Шорцеви Во Собата Од Слободен Стил Револуција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Кухас Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Шарени Леопард Шиење Пуловер Пот Долг Ракав Плус Големина Женски Врвови Сини

77" Должина : 65см / 25.Кухас Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Шарени Леопард Шевове Пуловер Пот Долг Ра�

DEN 255.84