• Свеж
Авантуристички панталони за авантуристички панталони на момчето Вранглер момче, големини 4- & хаски

Авантуристички панталони за авантуристички панталони на момчето Вранглер момче, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Авантуристички панталони за авантуристички панталони на Wrangler Boy, големини со 4-18 Fall Treks треба нова активна опрема. Wrangler Adventure Tech Cargo Jogger Pant со заоблена нога е совршен стил на отворено, поттикнувајќи ја авантурата. Има редовно вклопување преку седиштето и бутот, и ткаенината со совршена количина на истегнување. Вградена е технологија за заштита на сонцето UPF50 и влага. Значајниот технолошки дизајн вклучува безбеден џеб за патент што Вранглер го вклучи за чување телефон или важни предмети безбедни. Еластичната лента за половината на џогер се наоѓа под природниот половината и спортува прилагодлив појас. Редовно вклопување преку седиштето и бутот, заострената нога до глуждот. Еластична лента за половината со прилагодлив појас и продолжен појас со Д-прстен. Безбеден џеб за патент. Влажност за влага со рејтинг на UPF50 за заштита од сонце. Мрежа предни торби за џеб. Големина 4-7 : патент со затворање на привремено. Бесплатно за истегнување : 94% најлон/ 6% спандекс. Стил # 112316390.

Карактеристики на производот

Поврзани производи