• Свеж
Каролини Богатства LH9394BUWALV Сина Тибетски Спаниел Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, мултиколор

Каролини Богатства LH9394BUWALV Сина Тибетски Спаниел Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, мултиколор

DEN 527.84

Стока
Во продавницата

Каролини Богатства LH9394 BUWALV Сина Тибетски Спаниел Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични тибетски Шпаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каролини Богатства Ss4260ds Јапонски Брадата Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4260 DS1216 Јапонски Брадата Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата В�

DEN 471.68

Каролини Богатства ЦК5251ВАЛВ Унгарска сива Степска Крава Љубов Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, Црвена, 12Х12, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5251ВАЛВ Унгарска Сива Степска Крава Љубов Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, Црве

DEN 3.33