• Свеж
Каролини Богатства BB1314DS Шаховска Табла Вар Зелен Златен Ретривер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебојни

Каролини Богатства BB1314DS Шаховска Табла Вар Зелен Златен Ретривер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, повеќебојни

DEN 400.96

Стока
Во продавницата

Каролини Богатства BB1314 DS1216 Шаховска Табла Вар Зелен Златен Ретривер Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Златен Ретривер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Каролини Богатства BB3708WALV Црна Лабрадор Ретривер Шаховска Табла Сини Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, 12x12, разнобојни

Каролини Богатства BB3708 WALV Црна Лабрадор Ретривер Шаховска Табла Сина Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X

DEN 689.28

Каролини Богатства ЦК5251ВАЛВ Унгарска сива Степска Крава Љубов Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, Црвена, 12Х12, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5251ВАЛВ Унгарска Сива Степска Крава Љубов Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ, Црве

DEN 3.33

Каролини Богатства Ss4260ds Јапонски Брадата Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4260 DS1216 Јапонски Брадата Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Ѕид Или Врата В�

DEN 471.68