• Свеж
Мулти-Милја Дива Земја ХРТ 225 70-Т

Мулти-Милја Дива Земја ХРТ 225 70-Т

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Мулти-Милја Дива Земја Hrt 225/70 R16 103 T Гумата Се Одликува Со двојно соединение, агресивен дизајн на шарите, компјутерски оптимизирани, променливи елементи на шарите со големина, Два големи периферни жлебови. Ова е одлична Гума За Замена НА ОЕМ за вашето возило. Придобивките од оваа гума се долга километража, подобрен стисок за да помогне во евакуација на водата за време на влажна временска клима. •Двојна Шара Соединение. •Долготрајни. •Радијална Гума.

Карактеристики на производот

Поврзани производи