• Свеж
Работни Врвови За жени Канцелариски Професионални Плус Големина Графички Женски Блузи Секси Дозвола Ракав Плус Големина Туника Кошули Елегантни Маици За Вратот Н

Работни Врвови За жени Канцелариски Професионални Плус Големина Графички Женски Блузи Секси Дозвола Ракав Плус Големина Туника

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 45см/17.72" должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 46см/18.11" должина : 75см/29.53"големина : 2xl биста : 128см/50,39" рамо : 52см/20,47" ракав : 47см/18,50" должина : 77см/30,31"големина : 3хл Биста : 136см/53,54" рамо : 54см/21,26" ракав : 48см/18,90" должина : 79см/31,10"големина : 4хл биста : 146см/57,48" рамо : 56см/22,05" ракав : 49см/19,29" должина : 81см/31,89"големина : 5хл Биста : 156см/61,42" рамо : 58см/22,83" ракав : 50см/19,69" должина : 83см/32,68"4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.Повод : Секојдневен, метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење пол : Женска Дебелина : Стандард2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.опис5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немојте да ви пречи ќе добиете : 1 х женски топстил : секојдневен, сексифит : соодветна големина 3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци тип на шема : материјал за печатење : 95% Полиестер,5% Спандекс Должина : Обични облечени женски врвови. женски тренинг маици. женски летни кошули со точки дозвола/продажба. обичните врвови жените лето. женски туника маици. женска пролетна облека. женски течни резервоари. долги ракави кошула жените копчето нагоре. в вратот блуза за жени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Цермоге Маици Блузи Блузи За Жени Плус Големина Клиренс, Модни Жени Плус Големина Нивоа Чипка Апликации Ладно Рамо В-Вратот

Модни Жени Плус Големина Нивоа Чипка Апликации Ладно Рамо VВратот Маица Блузи 1.Карактеристики : Секојдн

DEN 271.84

Кошули За Жени Облечени Секојдневни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Излегување Глуварче Лабава Облека Пролет Плус Големина

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Ракав : 17см / 6.69" Биста : 100см / 39.37" Должина : 69см / 27.17"Големина : М

DEN 231.84