• Свеж
Нова Мода Женски Блузи Жени Обична Геометрија Печатење Круг Вратот Кратки Ракави Кошула Блуза Лабава Туника Врвот

Нова Мода Женски Блузи Жени Обична Геометрија Печатење Круг Вратот Кратки Ракави Кошула Блуза Лабава Туника Врвот

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Закопчан преден дел за прилагодување на v вратот и удобен за носење. Женски Блузи Европа топол стил женски набразден манжетна лабава шифон долги ракави кошула боја Хараџуку женски нови. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Добро одговара Со Шорцеви или Фармерки, Хеланки или Сандали! Може да треба да се врзувате како јазол напред, тоа ќе направи да изгледате Повеќе Секси, Стилски, Симпатичен, Одличен визуелен ефект. Тоа е супер Мека И Дише Блуза.98" големина : xl сад : 16 еу : 46 биста : 126см/49.48" Должина : 67см/26.20" Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.30" Должина : 64см/25. Тип на шема : Сезона На Печатење : Пролет/Лето/Fall Пол : Должина На Женска Кошула : Редовна Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на предметот добиена должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : О врат што добивате : 1 Х Декорација На Кошула : Ниту Еден Специјален ракав/О нек/дизајн на Спојување е изработен од материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Оваа блуза, исто така, може да биде Кардиган, Лесен, Лабав одговара за повеќето форми на телото.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени, Графичка Блуза На Екипажот Дами Со Кружен Врат Печатење Пуловер Со Долги Ракави Обични Врвови

Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.26" Ракав : 77см / 30.24" вратот : 64см / 25.It изработен е �

DEN 1.33

Педорт Женски Блузи Облечени Обични Плус Големина Женски Лабаво Вклопување Во Тешка Категорија Џеб Со Кратки Ракави Маица Сива,

Жените Секојдневно ЉУБОВ Печати О Вратот Блузи Краток Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Стр�

DEN 0.33

Женски Градиентни Кошули Туника Со Кратки Ракави Омбре Блуза В-Вратот Врвови Обични Маици Модни Маици Светло Сина М

31 "Ракав : 20см / 7.35"П Едноставен И Елегантен Добра Еластичност, Мека и Удобна на Пример : Шорцеви,долги Пан�

DEN 1.33

Еккаме Жените Лето Блузи Дозвола Жени Лето Секси Редовно Печатење Редовни Жени Круг Вратот Кратки Ракави Врвот Сина

11"Length : 67cm / 26.59"LLarge81238104cm / 40.38"XLXLarge101440108cm / 42 кошули со долги ракави за жени; графички маици за жени; кошули з

DEN 0.33

Тимегард Попуст Екипажот Вратот Долг Ракав Дами Мода Пуловер Блузи Лабава Повик Коњ Печати Редовни Блуза Туника Маици За Жени,

Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Врвови Карактеристики : 1.It израб

DEN 231.84

Жените Лето Повик Сплит V Деколте Шифон Блузи Лабава Туника Краток Ракав Блузи Мод Бод Облека Долги Ракави Спорт Врвот Жени

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : , Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Пол�

DEN 431.84

Цермоге Маици Блузи Блузи За Жени Плус Големина Клиренс, Модни Жени Плус Големина Нивоа Чипка Апликации Ладно Рамо В-Вратот

Модни Жени Плус Големина Нивоа Чипка Апликации Ладно Рамо VВратот Маица Блузи 1.Карактеристики : Секојдн

DEN 271.84

Dyegold Високи Ниски Врвови За Жени Преголеми Маици Со Копчиња Асиметрични Врвови Обични Лабави Блузи Со Долги Ракави Маици

асиметрични блузи за жени + Разноврсно Вклопување : врвови Од Туника за носење со хеланки,фармерки,шорц�

DEN 1.33