• Свеж
Фуникет Женски Печатење Патент Ревер Долг Ракав Дуксер Блуза Црна XL

Фуникет Женски Печатење Патент Ревер Долг Ракав Дуксер Блуза Црна XL

DEN 367.84

Стока
Во продавницата

Женска Мода Печатење Патент Ревер Долг Ракав Дуксер Блуза Блуза. Карактеристики : . 1. Изработен е од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3. Удобно, погодно за различни. 4. Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За И Зима . 5. Може да се измие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : umn И Зима. Пол : Жена. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧЕ Врв. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "ракав : 51см/20.08 " Должина : 67см/26.38". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "ракав : 52см/20.47 " Должина : 68см/26.77". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "ракав : 53см/20.87 " Должина : 69см/27.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "ракав : 54см/21.26 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL Големина. : XXL-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 138cm/54.33 "ракав : 55cm/21.65" Должина : 71cm/27.95 " Женски Печатење Патент Ревер Долг Ракав Дуксер Блуза. Материјал : удобна, пријателска за кожата, топла и дише ткаенина. Повод : погоден за работа, собири, улични прошетки и одмор. Појавување : капи, спортски чевли, влечки, чорапи, ракавици, шалови, памучни чорапи итн. Подарок : подарете го на вашата сопруга, девојка и ќерка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Фјофпр Женска Облека За Паѓање Кошули Со Долги Ракави За Жени Отпечатени Широки Врвови На Блузи Со Кружен Врат Дами Графички

98 " Должина : 72cm / 28.01 "Ракав : 61см / 24.20 " Должина : 69см / 27.46 "Ракав : 71см / 27 Сезона : Пролет / Fall / Зима Повод : Сек�

DEN 366.56

Педорт Женски Блузи Облечени Обични Плус Големина Женски Лабаво Вклопување Во Тешка Категорија Џеб Со Кратки Ракави Маица Сива,

Жените Секојдневно ЉУБОВ Печати О Вратот Блузи Краток Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Стр�

DEN 0.33

Лилгиј Модни Жени Копче Обичен Врат Печатени Врвови Со Долги Ракави Кошула Подароци За Нејзините Жени Роденденски Подарок

Одговараат Заumn и Зима.73 "Ракав : 59cm / 23 : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см / 45 : СРЕДНИ С�

DEN 2.00

Лабави Маици За Жени Basic Зима Основни Маици Врвови Со Долги Ракави Со Долги Ракави Дуксер На Екипажот Пријатна Туника Блуза

70 "Должина : 75см / 29 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см / 44.90" Должина : 76 Одличен празник об

DEN 1.67