• Свеж
Апепал Женска Мода Ноќта На Вештерките Печатена Маица Копче В-Вратот Чипка Долг Ракав Фустан Лабава Блуза Врвот Темно Зелена М

Апепал Женска Мода Ноќта На Вештерките Печатена Маица Копче В-Вратот Чипка Долг Ракав Фустан Лабава Блуза Врвот Темно Зелена

DEN 331.04

Стока
Во продавницата

Информации За Производот. Бренд : Апепал. Пол : женски,жени,дама, девојка. Сезона : umn, Зима. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Повод : Облечен;Секојдневен, домашна забава,прослава,одмор итн. Вратот : Копчето V вратот. Ракав : Чипка Долг Ракав. . Пакетот вклучува : 1 парче женски врвови. . Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 44см/17.32" Должина : 69см/27.17" . Големина : М Биста : 106см/41.73" Ракав : 64см/25.20 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Биста : 112см/44.09 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 73см/28.74". Големина : XL Биста : 120cm/47.24" Ракав : 66cm/25.98 "Рамо : 50cm/19.69 " Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL Биста : 128cm/50.39" ракав : 67cm/26.38 "Рамо : 52cm/20.47 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXL Биста : 136cm/53.54" ракав : 68cm/26.77 "Рамо : 54cm/21.26" Должина : 79cm/31.10 " ff_ Материјали Q : нашите кошули со долги ракави за жени се изработени од мека ткаенина. Растеглив, лесен, дише, пријателски за кожата и не проѕирен или прилепен, ви овозможува да излезете со различни изгледи од удобен до стилски и ласкав. Quertaces ques : нашите обични врвови со секси копчиња V-намалување на вратот. Долгите ракави со чипка добро го кријат месото на рацете, менувајќи ја кривата на рамената и правејќи да изгледате послатко, исцртајте ги најтенките линии на зглобот,додавајќи повеќе женственост и елеганција. Qutch quetch : Нашите врвови за туника се совршена должина за носење со хеланки, и облечени секојдневни со сите наши панталони, фармерки, здолништа, сандали со потпетици и чизми или патики. Деловните секојдневни врвови можат да бидат и внатрешна облека со блејзери, кардигани, јакни, палта и џемпери за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Quocadiove : Таков симпатичен основен врв за вашата гардероба! Нашите блузи за жени се убави за работа, училиште, канцеларија, шопинг, запознавање, свадба, патување, одмор, излегување на шик дневен изглед и секоја свечена професионална пригода во fall, зима. Qurzalle : постојат s,M,L,XL, XXL и XXXL големина, пред да го купите, ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см.Ве молиме запомнете : Ако сакате да бидете пообични, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам и имајте убав ден!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Летни Врвови Мода Печатена Маица Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Боемаин Плус Големина Маица

Стил : Модни секојдневни еластични панталони за половината, секојдневни и удобни, многу погодни за дома�

DEN 0.67

Долги Ракави Женски Врвови, Обична Туника Летни Врвови Облечени Обични Ѕвончиња Кратки Ракави V Вратот Пролетни Блузи ЕКУСН

Екусн Лето Кратки Ракави Блузи За Жени Замав Облечени Обични Туника V Вратот Симпатична Одблесокот Маиц

DEN 255.84

Кошули За Жени Облечени Секојдневни Врвови На Екипажот Со Кратки Ракави Излегување Глуварче Лабава Облека Пролет Плус Големина

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Ракав : 17см / 6.69" Биста : 100см / 39.37" Должина : 69см / 27.17"Големина : М

DEN 231.84

Ауфмер Клиренс Дуксери За Жени, Графичка Блуза На Екипажот Дами Со Кружен Врат Печатење Пуловер Со Долги Ракави Обични Врвови

Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.26" Ракав : 77см / 30.24" вратот : 64см / 25.It изработен е �

DEN 1.33

Педорт Женски Блузи Облечени Обични Плус Големина Женски Лабаво Вклопување Во Тешка Категорија Џеб Со Кратки Ракави Маица Сива,

Жените Секојдневно ЉУБОВ Печати О Вратот Блузи Краток Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Стр�

DEN 0.33

Лилгиј Модни Жени Копче Обичен Врат Печатени Врвови Со Долги Ракави Кошула Подароци За Нејзините Жени Роденденски Подарок

Одговараат Заumn и Зима.73 "Ракав : 59cm / 23 : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см / 45 : СРЕДНИ С�

DEN 2.00

Жените Лето Повик Сплит V Деколте Шифон Блузи Лабава Туника Краток Ракав Блузи Мод Бод Облека Долги Ракави Спорт Врвот Жени

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : , Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Пол�

DEN 431.84

Жените Долг Ракав Врвот Дозвола Жените Fall Зима Солидна Боја V-Вратот Копче Култура Тренингот Долги Ракави Секси Маскирани

Жените Fall Зима Солидна Боја VВратот Копче Култура Тренингот Долги Ракави Секси Маскирани Врвови Пулове�

DEN 2.33

Нова Мода Женски Блузи Жени Обична Геометрија Печатење Круг Вратот Кратки Ракави Кошула Блуза Лабава Туника Врвот

Закопчан преден дел за прилагодување на v вратот и удобен за носење Женски Блузи Европа топол стил женск

DEN 3.33

Женски Градиентни Кошули Туника Со Кратки Ракави Омбре Блуза В-Вратот Врвови Обични Маици Модни Маици Светло Сина М

31 "Ракав : 20см / 7.35"П Едноставен И Елегантен Добра Еластичност, Мека и Удобна на Пример : Шорцеви,долги Пан�

DEN 1.33