• Свеж
Женски Концепти Спортски Јаглен Кливленд Браунс Билборд Топка Вратот Тркач Резервоарот И Шорцеви Спиење Во Собата

Женски Концепти Спортски Јаглен Кливленд Браунс Билборд Топка Вратот Тркач Резервоарот И Шорцеви Спиење Во Собата

DEN 800.00

Стока
Во продавницата

Совршен за ноќни игри дома или сладок шампионски сон, овој топ На Резервоарот Билборд рејчербек и шорцеви спиење поставено од Концепти Спортот е полн со тимски дух. Се одликува со посебна графика На Кливленд Браунс на врвот на стилска шема за боја на вратоврска. Деколте со лажичка нуди дополнителна привлечност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Без ракави. Тркач. Графика за печатење на екранот. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Увезени. Без ознаки. Бренд : Концепти Спорт. Прилагодлив појас со врвка за влечење. Inseam на големината и мерки прибл. 3". Сетот вклучува резервоар и шорцеви. Моделот за боја на вратоврска варира на секој сет.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Концепти Спортски Јаглен Алабама Темноцрвена Плима Билборд Вратоврска Боја Резервоарот И Шорцеви Спиење Во Собата

Удри назад и пријатно гледајте Ја Вашата Алабама Темноцрвена Плима во Овој Билборд поставен од Концепт�

DEN 2.67

Фатуов Шорцеви За Жени Со Висок Струк Чиста Боја Широка Нога Секојдневни Шорцеви Набори Возбудлива Плажа Лабави Шорцеви Со Џеб

Женска Мода Еднобојна Секојдневна Возбудлива Широка Нога Лабави Шорцеви Со Висок Струк Табела Со Голем

DEN 239.84