• Свеж
Скокоткано Розово Геометриско Печатење-Темноцрвено Старо Злато

Скокоткано Розово Геометриско Печатење-Темноцрвено Старо Злато

DEN 255.84

Стока
Во продавницата

Одличен Моден Додаток Зачинете ја вашата облека со живописната решеткаста шема на Скокотканата Розова Живописна Кралска Шамија. Оваа шамија има смели, контрастни бои во решеткаста шема која е празнична и забавна. Оваа шамија може да се носи во различни трендовски стилови и е удобен, лесен материјал. Купете еден за себе или како подарок, достапен во голем асортиман на бои. Разновидност На Бои Живописната Кралска Шамија доаѓа во 25 различни комбинации на бои : црна/атлетска златна, црна, сина/портокалова, темноцрвена/златна, темноцрвена, гранат/златна, зелена/златна, зелена, сива, светло сина, канелена/портокалова, морнарица/златна, морнарица/црвена, морнарица, портокалова/црна, црна/старо злато, портокалова, розова, виолетова/златна, црвена/црна, црвена, кралска сина и тиркизна. Подарок За Секоја Пригода Живата Кралска Шамија е одличен подарок за родендени, годишнини, празници и многу повеќе. Вклучува : 1 Упатство За Нега На Шалови : Само Миење Раце. Ниско Железо ако е потребно. Материјал : 100% Полиестер Земја На Потекло : Кина Димензии : 40" х 70 " Модел # ГЕО517-ЦРГ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ракавици За Шалови Со Шалови Поставени Зимски Плетени Дебели Топли Капачиња Жени Мажи Цврсти Ретро Шапки Со Меки Ракавици На

Потекло : Континентален Кинески : Менматеријал : Плетен Име На Одделот : Возрасен Стил : Ширина На Модата :

DEN 3.33

Темакд Шамија За Глава Што Дише Мултифункционална Широка Употреба Лента За Бандана Што Апсорбира Влага за Надворешна Употреба

Опис : Одликувајќи се со фино усогласување, оваа капа е лесна и издржлива, мека, тврдо носена, се пере и бр

DEN 223.84

Бикопу Дупки Целосна Покривка За Лице Плетена Унисе Зимска Балаклава Волна Шапка За Лице Маска За Ноќта На Вештерките Смешна

Стил : Хипхоп Идеален избор за подарок : со овие плетени скијачки глави, можете да се подготвите за вашет�

DEN 166.24