• Свеж
Ганфанкп Свадба Гостински Фустани За Жени Дозвола, Без Ракави V Вратот Повик Долг Одмор Плажа Сонце Фустани Со Џебови, Големини S-3XL

Ганфанкп Свадба Гостински Фустани За Жени Дозвола, Без Ракави V Вратот Повик Долг Одмор Плажа Сонце Фустани Со Џебови, Големини

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Женски Моден Летен Печатење Без Ракави В-Џеб За Вратот Долг Фустан Без Ракави В-Фустан За Вратот Сезона : лето /Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1пц Женски Фустан Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс. Земја На Потекло : Увезени. Грижа : машина за перење.Препорачано миење раце.Избегнувајте користење белило и миење со топла вода.Закачете се да се исуши. Карактеристики : женска мода, целокупно печатење или цврсти бои. Фит : Опуштено, за секојдневно носење или како подарок на пријател. Попуст : Сега направете ја активноста, купете рано повеќе попуст. Повод : Погоден за секојдневно секојдневно, запознавање, одмор, плажа, клуб, топка, забава, гостин на свадба, враќање дома, банкет и друга пригода. Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Фустани за жени Еднобојни Долги Ракави Обични V Вратот Чипка Лабава Фит Фустан Партија Коктел Торба Колк Фустан

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови Можете лесно да изберете една за да ја спари�

DEN 383.84

Женски Обични Мрежести Шевови Со Широко Копче Дигитален Принт Фустан Со Долги ракави долги свадбени фустани за гости за жени,

Женски Обичен Широк Копче За Шиење Дигитален Печатење Фустан Со Долги ракави : Материјал Лесен, ултра ме

DEN 2.00

Есенски Фустани За Жени Жени Мода Секојдневен Цврст Завој Со Долги Ракави Јака За Превртување Фустан Женски Фустан ТАНКИКЕ М

Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Секојдневна Облека, Стилски и моден д�

DEN 1.00

Фустани Со долги Ракави За Жени Секојдневни Памучни И Ленени Фустани Со Кружен Врат За Жени Фустан Со Кошула Со Џебови Продажба

Дизајнот На Фустанот Го Прави Пообичен И Попривлечен За Носење Големина : Л Големина + Тип 1_ Фустани За Ж�

DEN 2.67