• Свеж
Ханас Фустани Женски Мода Слободно Време Божиќ Круг Вратот Долг Ракав Неправилни Полите Фустан Темно Виолетова XXL

Ханас Фустани Женски Мода Слободно Време Божиќ Круг Вратот Долг Ракав Неправилни Полите Фустан Темно Виолетова XXL

DEN 574.08

Стока
Во продавницата

Одговараат Заumn, Лето и Пролет.80" средна задна должина : 84см/33.09" половината : 102см/40. Канцеларија, Куќа, Градина, Шопинг, Забава,Плажа, Запознавање, Патување, Секојдневно Секојдневно.Фустанот го прави посекси и попривлечен за носење.35" ракав : 62см/24.80" рамо : 39см/15. Убав и внимателен подарок за себе, вашите роднини, семејство или пријатели.52" Половината : 98см/38.16" колк : 104см/40.43" Колк : 92см/36.Карактеристики : Секојдневен фустан,Секојдневен,фустан,Моден фустан ,фустан со Пуловер, Секојдневен фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен фустан.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно или нежно миење на машината ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.94" половината : 94см/37.46"женска мода слободно Време Божиќ круг вратот долго РАКАВ неправилен Полите фустанкарактеристики : 1. ①Прилика : тие работат како дневни фустани со сексуален стил. ●ЛЕСНА НЕГА : Измијте ги фустаните во ладна вода и закачете ги dry. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.68"големина : xl еу : 40 биста : 108см/42.01" Колк : 96см/37.37" рамо : 40см/15.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женски Фустан V-Вратот Директно Лабава Шарени Печатени Фустан Женски Трендовски Одмор Клуб Облека Дневна Облека Улична Облека

Големина : С Биста : 95см / 37,40" Рамо : 42,5 см / 16,73" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 128см / 50,39" Големина : М Биста : 100см / 39

DEN 228.64

јсаирл Женски Фустан Со Светки Флеш Чип Цврст Клуб Ноќен Синџир Без Грб Задникот Без Ракави Кратки Фустани за жени

✿црн фустан без грб изгорен портокалов фустан лежерни фустани за жени вечерна забава комода за бебиња 6

DEN 1.67

Ксуан Бинли Женски Фустан Во Еден Чекор Секси Темперамент Фустан Со Средна должина Сплит Ремен Фустан Со Отворен Грб Л Зелен

Информации за производот : Секси И Елегантен Фустан Фустан Во Еден Чекор Сплит Ремен Со средна должина Ф

DEN 2.33

Женски Летен Фустан V Патент За Вратот Фустан Со Долги Ракави Печатење Со Точки Лажен Елегантен Секојдневен Фустан Лабав Мини

Големина : S Биста : 84cm / 33.07" Должина : 88cm / 34.65" Половината : 80cm / 31.50" Ракав : 59cm / 23.23" Рамо : 36cm / 14.17" Големина : М

DEN 1.00