• Свеж
Патување Колекција Женски Жаки Круг Пети Платформа Високи Глуждот Чизми

Патување Колекција Женски Жаки Круг Пети Платформа Високи Глуждот Чизми

DEN 819.04

Стока
Во продавницата

Ретро привлечноста на платформата од 70-тите години, ажурирана за модерната Гал, Колекцијата Жаки Од Патување. Оваа силуета со тркалезни прсти се одликува со луксузни вегански кожни горни делови заземјени со газен ѓон и блок пета. Дијагоналните патенти на глуждот додаваат свеж изглед, а подножјето од пена за Удобност од 4 мм ги прави да одговараат како сон. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Надворешен Патент. Стил На Пети : Круг. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Флолео Клиренс Женски Чевли Леопард Змија Печатење Глуждот Чизми Парична Казна Потпетици Средината На Петицата Посочи Страна

Женски Чевли Леопард Змија Печати Глуждот Чизми Парична Казна Потпетици Средината На Петицата Зашилен�

DEN 0.67