• Свеж
Wrcnote Жените Без Копчиња Лажни Џебови Палто Секојдневен Работен Костум Деловни Јакни Со Цврста Боја Блејзери

Wrcnote Жените Без Копчиња Лажни Џебови Палто Секојдневен Работен Костум Деловни Јакни Со Цврста Боја Блејзери

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер Елек, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна, Работа Блејзер Тип На Шема : Еднобојна, Боја На Костум : Виолетова, Зелена, Кајсија, Небесно Сина, Каки, Кафе (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Костум : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. Полиестер и памук. Мека ткаенина. Овој елек од јакна доаѓа со одличен материјал. Мека И Удобна За Носење2. Погоден за секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.3. Цврста боја, лабаво вклопување, лесно поврзано со вашите панталони, здолништа, хеланки од жан.4. Блејзерот е извонреден и класичен, навистина може да направи да изгледате многу привлечно. Содржина на пакетот : 1 х Блејзер Елек (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневен Отворен Преден Блејзер Елек, Работна Канцеларија Кардиган Јакна Палто. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Основен Костум Јака Блејзер Јакна За Жени, Жени Обични Блејзер Јакни Без Дизајн На Копчиња, Отворена Предна Блејзер Јакна, Лабаво Вклопување, Цврста Боја, Без Ракави,Засечен Врат На Костум, Едноставно Блејзер Кој Е Основен и Стилски. Повод-Погоден За Секојдневен, Носење На Работа, Канцеларија, Бизнис, Формален, Паметен Секојдневен, Интервју, Состаноци или Некои Специјални Прилики Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Натпревар - Заврши Ти Шик Изглед Со Резервоарот Врвот И Тексас Панталони, или Пар Со Копчето Надолу Кошула и Молив Здолниште За Професионален Ансамбл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Исечени Блејзер Јакни За Жени Тенок Пресврт Бизнис Со Долги Ракави Јака Со Цврста Боја Кардигани Палто Кафеава Големина Л

Големина Табела : Големина : И Големина.83" Должина : 44см / 17.24 "Ракав : 62см / 24 : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6

DEN 319.20