• Свеж
Бајкозин Жени Два Костими За Капење Бикини Со Висок Струк Врвни Спортски Костими За Капење Со Висок Врат

Бајкозин Жени Два Костими За Капење Бикини Со Висок Струк Врвни Спортски Костими За Капење Со Висок Врат

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

84"Size : SBust : 71-81cm/27. Женски костим за капење СО UPF 50+ заштита од сонце, покриен еластичен појас со врвка за влечење,удобен е и прилагодлив.83"Должина На Врвовите : 52см/20,47"Должина На Дното : 20см/7,87"Големина : Мбуст : 76-86см/29,92-33,86"Половината : 62см/24,41"Должина На Врвовите : 53см/20,87"Должина На Дното : 21см/8,27"Големина : Лбуст : 81-91см/31,89-35. Погоден за разни спортски и плажни активности, вклучувајќи одбојка на плажа, фудбал, пливање, сурфање, лизгање на воден парк, офшор итн. Моден дизајн, стилски и удобен за носење, одличен за секојдневен, плажа, спорт или секојдневен живот.Брзо сува одбор шорцеви за пливање, сурфање, играње на плажа или дома, итн плажа панталони женски шорцеви. Погоден за тинејџери, девојчиња, мајки, бремени жени итн. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш.Прилика : бикини со Висок струк со целосна покриеност со спортски блузи за бикини се идеални за базен, сурфање на плажа, одмор или која било друга активност на вода. Деталите со целосна линија нема да се видат.Сет за бикини со висок Струк : Долните бикини Со Висок струк со еластична лента обезбедуваат добра покриеност, изгледаат слатко и спортско, правејќи да се чувствувате сигурни кога одите на плажа. Дното со висок струк со спортски врв во бикини е многу класично и никогаш нема да биде застарено.Сезона : All Gender : Womenmateral : Тип На Полиестерпатер Тип : Отпечатоци Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : О Дебелина На Вратот : Стандардна Големина Length S71-81cm/27.Женски Дводелни Костими за Капење Бикини Со Висок Струк Врвни Спортски Костими За Капењекарактеристики : Плус Големина 2 Парчиња Костими за Капење За Тинејџерки : темносин дводелен спортски градник за капење за жени е комплет за бикини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Костим За капење Женски Женски Бикини Костим За Капење Оглавник Бисер Низа Триаголник Костим За Капење Костими За Капење За

Пол : Жени / Женски Шема : Цврста Боја Стил : Мода И Секојдневен Сезона : Пролет / Лето / Fall Прилика : летни ко

DEN 575.84

Ајомет Жени Со Едно Рамо Исечок Бикини Со Висок Струк Комплет Вкрстен Костим За Капење Женски Костим За Капење Шорцеви И Блузи,

Жени Со Едно Рамо Исечок Бикини Со Висок Струк Комплет Вкрстен 2 Парче Костим За Капење Женски Костими З�

DEN 271.84

- 8jcud Плажа Покриеност Жените Пресврт Висок Половината Бикини Притисни Нагоре Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење

Машките Шорцеви Долните Танкини Костими За Капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од Соодветна По

DEN 319.84

Женски Халтер-Ремен Бикини Пресврт Предни Костими За Капење Врвна Еднобојна Облека За Плажа Со Висок Струк Костим За Капење

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

DEN 3.00

Муксика Жени Бандо Завој Бикини Постави Две Костими За Капење Вратоврска Страна Триаголник Бикини Склекови Бразилски Костими

Ве молиме земете ги вашите мерења и консултирајте се со нашата табела со големини за да изберете која го

DEN 3.33

Костим За капење Женски Женски Костим За Капење Печатење Во Бикини Споени Костими За Капење Костим За Капење Со Висок Струк

Големина : С Биста : 7478см / 29,1330,71" Половината : 6064см / 23,6225,20" : 7680см / 29,9231,50" Должина : 6971см / 27,1727,95" Под Биста : 6

DEN 271.84

Костим За капење За Жени Контрола На Стомакот Склекови Високо Исечени Вратоврски Странични Костими За Капење Два Костуми За

Сончоглед Костими За Капење За Жени Жени Плус Големина Високи Половини Бикини Дното Пливање Гаќи Плажа

DEN 319.84