• Свеж
Петок 13-Ти-Слешер Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

Петок 13-Ти-Слешер Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Петок 13-Ти-Slasher Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Петок 13-Ти-Slasher Еден Лист Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики на производот

Поврзани производи

buyartforless ВРАМЕНИ Во Живо Се Смеат Љубов Од Џенифер Пуг Уметност Печати Постер Инспиративен Знак 1. Бела Рамка за перење

buyartforless FRAMED Live Loveубов Од Еппенифер Пуг 12x12 Уметнички Печатење Постер Инспиративен Знак 1.25 Бела Рамка За �

DEN 319.84