• Свеж
StarTech.com TBT3TBTADAP Thunderbolt На Thunderbolt Адаптер - Назад Компатибилен - USB C До Мини DisplayPort - USB-C До Thunderbolt 2

StarTech.com TBT3TBTADAP Thunderbolt На Thunderbolt Адаптер - Назад Компатибилен - USB C До Мини DisplayPort - USB-C До Thunderbolt

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Адаптер за Гром 3 До Гром Користете наследни уреди за Гром со вашиот нов компјутер со Гром 3. Користете уреди од прва генерација Гром и Гром 2 со нов компјутер со гром 3. Гром 3 До Адаптер За Гром / ГРОМ 3 УСБ Ц ДО Гром / УСБЦ / ГРОМ 3 УСБ-Тип-Ц до Гром. Компатибилен со првиот генерал гром и гром 2 уреди. Снабдува напојување за уреди со автобус. Гром Сертифициран. Работи со thunderbolt 3 компјутери, како што се најновите модели На DELL XPS & Dell Прецизност И Mac Book Pro.

Карактеристики на производот

Поврзани производи