• Свеж
Без граници Јуниори секојдневна маица со краток ракав, 3-пакет

Без граници Јуниори секојдневна маица со краток ракав, 3-пакет

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Добрите работи доаѓаат во тројка. Останете удобно цел ден со овие слатки и разноврсни јуниори од без граници. Направени од мека и дишената мешавина од памук, овие маици се солидна боја за чист изглед што овозможува лесно координација и е без ознака за мазно чувство на вашата кожа. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : директно полите; Цврст тон. 3-пакувања со кратки ракави за јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ауфмер Клиренс Блузи За Жени Со Долг Ракав, Графички Дуксери Дами Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот

Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од матер�

DEN 3.33