• Свеж
Примарно Злато Каратно Розово Злато дијамантско Сечење Машински Синџир На Јаже Глуждот

Примарно Злато Каратно Розово Злато дијамантско Сечење Машински Синџир На Јаже Глуждот

DEN 3599.84

Стока
Во продавницата

Фати внимание со оваа прекрасна јаже синџир глуждот. Изработен во топло розово злато од 14 карати, овој глужд долг 9 инчи и широк 1,5 мм има брилијантна завршница исечена со дијаманти за сјај. Овој глужд зацврстува со затворач за јастог.Метална Тежина : 1,89 Грама Накит Тип : Финанклет Тип : Јаже Синџир На Накит Финиш : Дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Розедимензии : 9-инчен х 1,5 ммсолиди вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Розово Злато, дијамантско сечење, Цврста, Јастог Канџа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Ветување Прстени за Парови 2. ТЦВ Стерлинг Сребрена Ангажман Прстени За Двојки Прстени Во Собата, Големи Двојки Накит Женска

Ветување Прстени за Парови 2 Исто така, му дава на сребрениот накит подолга издржливост против оцрнувањ�

DEN 2.67