• Свеж
Сива Уметност Цвеќиња Пеперутка Туш Завеса Кука Ретро Цветни Птица Полиестер Ткаенина Завеса За Бања Декор Постави Перат Крпа

Сива Уметност Цвеќиња Пеперутка Туш Завеса Кука Ретро Цветни Птица Полиестер Ткаенина Завеса За Бања Декор Постави Перат Крпа

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● - завесата за туширање е изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е издржлива, не избледува и без брчки, погодна за долгорочна употреба. Напредната технологија за печатење модели со висока дефиниција гарантира дека оваа уникатна насликана завеса за туширање на дрво има светли бои и јасни слики, што ви носи пријатно време за туширање. Стандардната големина е секако погодна за повеќето кади и тушеви. Завесата За Туширање На Животното Дрво е многу погодна за бањи во хотели, апартмани, студентски домови, автомобили за одмор, R и семејни бањи. Водоотпорни материјали и одржување на приватноста - оваа водоотпорна технологија за завеси за туширање користи нов водоотпорен слој, каде што капките вода паѓаат како бисери. Брзо исушете после капење. Висококвалитетната задебелена ткаенина од полиестерски влакна ја прави завесата за туширање дише, но непроѕирна. Кога делите бања со семејството или цимерите, таа може да ви обезбеди приватен простор и да ја заштити вашата лична приватност. Лесен за инсталирање и одржување - комплетот за завеси за туширање доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и прстени, совршено поддржувајќи тешки завеси за туширање и постава. Кога лесно ја отворате и затворате завесата за туширање, секоја метална мијалник отпорна на ' рѓа може да спречи кинење. Инсталирањето и расклопувањето траат само неколку минути. Машинско перење ладно, закачете суво, не избелувајте. Полиестерските ткаенини користат специјален процес на боење за да спречат деформација и избледување по миењето. ИЗДРЖЛИВ И ВОДООТПОРЕН-Со живописни бои, оваа завеса за туширање од полиестерска ткаенина е изградена да трае. Водоотпорниот материјал дозволува водените монистра да останат на површината и брзо се сушат. Дизајн : Исклучителни и уникатни уметнички дела, технологија За Дигитално печатење, јасни и избледени слики.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Shldybc Туш Завеса За Бања Модерен Туш Завеса Универзална За Сите Сезони Водоотпорен Во Бања Долги Туш Завеси Во Собата, Летни

Совршен за секој што сака да додаде малку забава и каприц во својот туш користете во домови, апартмани, �

DEN 3.33

Среќен Ноќта На Вештерките Туш Завеса Хорор Крв Рака На Бела Туш Завеса За Бања Страшно Ми Помогне Дома Дух Полиестер Ткаенина

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од страна на гигант прекугранична од Џојбај пазар

DEN 319.84

Апстрактна Завеса За Туширање, Симплистичка Класична Грчка Инспирирана Шема Во Монохроматски Дизајн, Декор За Бања Од Ткаенина

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од страна на гигант прекугранична од Џојбај пазар

DEN 319.84

Завеса за туширање, Ботанички Завеси За Туширање Со Диви Цвеќиња За Бања, Завеси За Туширање Во Фарма За Бања, Водоотпорно Брзо

Не користете белило Оваа завеса за туширање може да се пере во машина и може да се пегла на ниска темпера

DEN 287.84

Цртани Филмови Сон Пејзаж Туш Завеси Светилник Ѕвезда Кит 3Д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 1.67