• Свеж
Тонирање Топката, фунти 0. кг

Тонирање Топката, фунти 0. кг

DEN 239.04

Стока
Во продавницата

Топката За Тонирање Меритју (розова) е пренослива фитнес алатка која додава забава, отпор и разновидност. Совршено за зголемување на интензитетот на работата на вашата подлога или рутините базирани на опрема. Овие Топчиња За Тонирање, 2 килограми, (се продаваат поединечно), исто така, носат свест за стабилноста на рамениот појас и може да се користат за тонирање на целото тело. Зголемете го интензитетот на работата на вашата подлога или рутините базирани на опрема без додавање на големо! Вклучува Бонус Превземање Вежба Водич. Чувајте на сува локација подалеку од директна сончева светлина. Не чувајте ништо на врвот На Топчињата за Тонирање бидејќи може да предизвика издувување на топката. Држете се подалеку од директна топлина. Не магацинот повеќе од 3 висока, точка е пондерирана. Дијаметар : 4,3 Инчи. Тежина : 2 фунти. Боја : Розова.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Елбурн Пвц Фитнес Топки Јога Топка, Задебелена Топка За Вежбање отпорна На Експлозија, Опрема За Пилатес Во Канцеларија Дома

[Пакетот вклучува] 1 Пакет Вежба Топка Со Додатоци (Боја и Големина може да бидат избрани) [Карактеристик

DEN 0.67

Топка За Вежбање со Шеесет нијанси Со Брза Пумпа, Екстра Дебел Стол За Јога Топка-Про Одделение Против Рафал Тешка Стабилна

Спецификации : Материјал : пвц Изборна Боја : Виолетова, Сива, Сина, Розова Дијаметар : Прибл 25,59 " (65см) Кар

DEN 3.00