• Свеж
Revlon PhotoReady Insta-Филтер Фондација-Средно Беж

Revlon PhotoReady Insta-Филтер Фондација-Средно Беж

DEN 223.52

Стока
Во продавницата

Природна, градежна покриеност-дома или во движење. Нашата технологија за замаглување ја прави вашата кожа да изгледа беспрекорно лично како и на социјално. Оваа фондација за филтри се одликува со средна, градежна покриеност за свеж, природен финиш цел ден. Нашата Технологија За Филтрирање Со Висока Дефиниција доловува и свиткува светлина за да се замагли и омекне, создавајќи ефект филтриран со апликации. Не се потребни дополнителни алатки-вградениот сунѓер е и апликатор и блендер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Професионалната Шминка Не Може Да Запре нема Да Запре 24-часовна Течна Основа За Целосна Покриеност, Мат Финиш, Водоотпорен,

Лесна, водоотпорна и пигментирана АФ, Професионалната Шминка НА НИКС Не Може Да Запре, Нема да Ја Запре Ц

DEN 1.33

Ревлон Осветлување Течна Подлога За Нега На Кожата, Хијалуронска Киселина, Хидратантна И Негување Формула Со Средна Покриеност,

Добијте ги придобивките од Шминката и Нега на Кожата сите во едно Откријте дебела и мазна кожа, со приро�

DEN 1.33

Професионалната Шминка Не Може Да Запре нема Да Запре 24 часа Целосна Покриеност Течна Основа, Мат Финиш, Водоотпорен, Мед

Лесни, водоотпорни и пигментирани, Професионалната Шминка НА НИКС Не Може Да Запре, Нема да Ја Запре Цел�

DEN 191.84