• Свеж
Тејлор Кабел Подигање Терминал Комплет-Дистрибутер Серпентина - Црна - Директно-Штекер Стил-Во собата на 10

Тејлор Кабел Подигање Терминал Комплет-Дистрибутер Серпентина - Црна - Директно-Штекер Стил-Во собата на 10

DEN 1023.84

Стока
Во продавницата

Компатибилен со Gm® ls / LT Серија мотори. Овој производ не е создаден или продаден од gm®.; Повеќе од 90 години, Производите На Тејлор Кабел се врвен избор на тркачи и ентузијасти за неговата вредност и карактеристики со високи перформанси. Кабелот тејлор е икона за квалитет и задоволство на клиентите на автомобилските перформанси и тркачките пазари. Горди сме што нашите Комплети За Палење палат некои од најбрзите тркачки и улични возила во светот.; Висока температура 8мм силиконски свеќички чизми. Вибрации доказ пролет заклучување свеќичка терминали. Комплетни комплети за подигање/терминал за градители на мотори. Сите подигање/терминали се вклопуваат 8-10, 4 мм. Пакет од 8.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Оми 17245. Комплет За Жица за Свеќи за палење, F-Глава; 52-Вилис Џип, 134cid Одговара изберете: ЏИП УНИВЕРЗАЛЕН, АМЕРИКАНСКИ

Омикс гордо нуди висококвалитетни делови за замена за вашиот Вилис / Џип кои секогаш ги исполнуваат или

DEN 2.00