• Свеж
Црвениот Ѓавол Сламскрепер Влијание Алатка

Црвениот Ѓавол Сламскрепер Влијание Алатка

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

Користете за брзо и лесно отстранување на плочки, линолеум, тепих, покриви и други лепливи облоги. Цврстата рачка за удар создава ефект "чекан и длето". Одлично за отстранување на мразот од патеките и тротоарите! Цврстата рачка за удар создава ефект на чекан и длето. Вклучува 1 сечилото. Користи Црвениот Ѓавол # 2106 Замена Сечилото.

Карактеристики на производот

Поврзани производи