• Свеж
Х Велигден Декорација Зајаче Боја Бронзирање Лента Стринг Светла Прозрачна Декорација Фенер

Х Велигден Декорација Зајаче Боја Бронзирање Лента Стринг Светла Прозрачна Декорација Фенер

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

5cmx1m Велигден Декорација Зајаче Боја Бронзирање Лента Стринг Светла Прозрачна Декорација Фенер Карактеристика : овој производ се испраќа со 2 парчиња електроникафлексибилна Дијконозна шема, 10 мониста на светилки на метар, што се користи За велигден, пролетна забава, роденден, празнична декорација. Можете да го закачите директно каде и да сакате да се облечете За Велигден.Многу погоден за внатрешна и надворешна декорација.Совршена декорација за велигденска декорација и празнична забава. Лесно се инсталира во внатрешни спални соби, прозорци, дневни соби, надворешни градини, дрвја, дворови, тревници, тремови, врати, огради, дворови итн.СВЕТЛАТА СО ЛЕД-жици емитуваат топло и шармантно светло. Оваа лесна лента создава романтична атмосфера и е совршена за украсување на вашиот двор, градина, соба, скала, свадба, дрво и забава.Можете ДА НАПРАВИТЕ САМИ во која било форма што ја сакате, како што е лак; шупливиот дизајн овозможува навлегување на светлината, целосно искористувајќи ги ефектите на светлината и сенката за украсување.Овие прекрасни панделки се направени од органза, што не е лесно да се избледи или деформира; тесната технологија на ткаење нема да предизвика паѓање на лентата, задоволувајќи ги вашите долгорочни потреби. Производи со низок притисок, долгорочна употреба нема да се прегрее, издржлив.Овие прекрасни панделки и ЛЕД светла се многу погодни за завиткување подароци, правење венци, украсување дрвја итн. Кога ќе ги најдете овие светла ноќе, ќе се чувствувате топло. Спецификација : Материјал : Големина На Полиестер : 5cmx1m боја : Повеќебоен Пакет вклучувајќи : 1pc светла За Велигденска лента Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2cm. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам! Дома. производи за домаќинство.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Wirlsweal LED Стринг Светилка Креативна Форма Приклучок-И-Игра Не-Блескав Меко Осветлување Широка Примена Декоративна Пластика

Опис : за разлика од другите слични производи, ОВИЕ LED стринг светла прифаќаат дизајн на месечината и ѕве

DEN 303.84

Царинење Лед Железо Злато Лист Светилка Стринг 3Д Шупливи Злато Лист Светилка Стринг Декоративна Боја Светилка Флеш Светилка

Лед Железо Злато Лист Светилка Стринг 3Д Шупливи Злато Лист Светилка Стринг Декоративна Боја Светилка Ф

DEN 255.84