• Свеж
Уникатни Поволни Цени Женска Прерамка Платформа Прашкаст Стилето Потпетици Сандали

Уникатни Поволни Цени Женска Прерамка Платформа Прашкаст Стилето Потпетици Сандали

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Овие сандали со потпетици за потпетици за возрасни имаат горен вештачки велур, отворен прст, вкрстени ремени и покриени високи потпетици. Спарете ги со фустани и здолништа за женски изглед. Спарете ги овие потпетици од стилето на платформата со вашиот омилен убав фустан. Забележете дека бојата може малку да варира во зависност од поставките на мониторот. Ве молиме проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате.Табела со големини (во инчи)Големина НА САД - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-Висина На Петицата - - - - - Висина На Платформата64-3694 5/7-16.54.5-37-9 1/84 5/7175.538-9 1/44 5/7186-39-9 5/84 5/7197-4010-4 5/719.57.5-41-10 1/84 5/71 Уникатни Поволни Цени Женска Прерамка Платформа Прашкаст Стилето Потпетици Сандали Вамп : Вештачки Велур; Надворешен Ѓон : Гума; Пета : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Вкрстен Ремен. Стилето Пета. Отвори Го Прстот. Женски Сандали. Висина на петицата : 4 5/7 инчи. Висина на платформата : 1 инч.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Женска Црвена Црвена Змија Врежана Прилагодлива Обложена Кејди-Ли Со Отворени Прсти Брава За Кожен Фустан Сандали Б

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ШУЦ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги п�

DEN 399.84