• Свеж
Патување Колекција Женски Манон Мека Фротир Крпа Лизга На Отворени Пумпи Пети

Патување Колекција Женски Манон Мека Фротир Крпа Лизга На Отворени Пумпи Пети

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Потпетиците Од стилето Манон Од Колекцијата Патување ќе ги одржат вашите стапала да се чувствуваат поудобно од кој било друг пар потпетици што ги поседувате со нивните обложени стапала и горните ткаенини. Благодарение на плетениот материјал од тери крпа, вкрстениот дизајн на една лента и отворениот кружен прст на овој трендовски изглед, секогаш ќе бидете со стил. Затворањето со лизгање ги прави совршени за кога сакате да ги лизнете. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Карактеристики на производот

Поврзани производи