• Свеж
Козивил Мали Свеќа Во Собата, Карамел Тиква, 2. Оз Природна Свеќа Од Соја, Шармирана Арома, Свеќи За Мирис На Домот, Подароци од свеќи од 3

Козивил Мали Свеќа Во Собата, Карамел Тиква, 2. Оз Природна Свеќа Од Соја, Шармирана Арома, Свеќи За Мирис На Домот, Подароци

DEN 199.84

Стока
Во продавницата

Не гори подолго од 2 часа во исто време. Оставете да се излади пред повторно осветлување. А-целата свеќа е прилагодена и рачно истурена во Тампа, Флорида.Свеќите еволуирале со текот на времето од извор на светлина до многу повеќе намени како за прослава, романса, декорација и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи